İstanbul
0 212 452 27 52
info@baykankombiservisi.com

Halkalı Baykan Servisi

Teknik Servis

Halkalı Baykan Kombi Servisi

Kombilerin bakımının düzenli olarak yapılması ve bakım için arızalanmasının beklenmemesi birçok yönden olumlu sonuçlara imza atmaktadır. Arıza yapan kombiler sonucu ciddi olumsuzluklar ile karşılaşılabilmektedir. Mutfakta doğal gaz kullanımının zorunluluğu ile tüm işleriniz aksamaya uğramaktadır. Isınma ihtiyacınızı karşılayamamanız ve sıcak su ihtiyacınızın gerçekleşmemesi sadece birkaç olumsuz etkileri olarak belirlenmektedir. Ayrıca ciddi sorunlara yol açmaması açısından arıza ile karşılaşılması durumunda hizmete açık olunmakta ve baykan kombi servisi ile acil müdahale gerçekleştirilmektedir. Kış mevsiminde etkilerinin daha fazla hissedilmesi sebebi ile arızalanan kombiler için bir sonraki günü beklemeye gerek kalmadan 7 gün 24 saat hizmetinizde olan acil kombi servisinden yardım talep etmeniz beklenmektedir.0212 452 27 52

Garanti kapsamından çıkmış kombiler içinde alınan hizmet sonrası 1 yıllık garanti süresi verilmektedir. Bu durumda yıllık bakımınızda garanti kapsamına dahil edilerek hiçbir sıkıntı yaşamadan Halkalı kombi servisi hizmeti almanız sağlanamamaktadır. Düzenli kombi bakımı yaptırmanız ile arıza ile karşılaşma oranınız minimum seviyeye düşmektedir. Tecrübeli ve alanında profesyonel personeller ile çalışılması avantajı ile her daim hizmetinize hazır bulunmaktadır. Petek temizliğinden başlayarak tüm kombi arızaları için mesafe ve zaman kavramının yok sayılarak hizmet verilmesi prensipler arasında yer almaktadır. Müşteri memnuniyetine verilen önem kapsamında en iyi hizmeti en uygun fiyatlar ile Halkalı kombi olarak sunulması amaçlanmaktadır. Arızanın tespiti gerçekleştirilmekte ve arıza hakkında bilgi verilerek fiyat teklifi sunulmaktadır. Müşterilerin mağdur olmaması için yapılması gereken en kısa sürede arızanın yok edilmesi sağlanmaktadır.0539 291 20 68

 Kombi Arızaları ve Çeşitleri

Kombi arızaları günün her saatinde gerçekleşebilmektedir. Düzenli kombi bakım hizmeti alınması bu arızaların olma ihtimalini minimum seviyelere indirgemektedir. Herhangi bir kombi arızası ile karşılaşmanız halinde en kısa sürede destek verilerek çözüm işlemleri başlatılmaktadır. Arıza niteliğine göre parça değişimi gerekli olan arızalarda kullanılacak parçaların hepsi garantili olmaktadır. Sorun ve çözüm hakkında Halkalı kombi arıza ekibi müşterilerimiz bilgilendirilmekte ve müşteri onayı ile çözüm gerçekleştirilmektedir. Müşteri memnuniyetine önem veren yapısı ile müşterilerin en uygun fiyata en iyi hizmete sahip olabilmesi adına Halkalı kombi servisi hizmeti en iyi şekilde gerçekleştirilmektedir. Kombi bakımında en etkili aşama iyi bir kombi servisi ile iletişime geçilmesi olmaktadır. İşinin sorumluklarında olan ve alanında lider firmalar ile iletişime geçilmesi her zaman artı bir kazanca geçmenize olanak tanımaktadır. Parça değişimi, su sızdırma, petek temizliği gibi durumlar ile ortaya çıkan kombi arızalarında en iyi hizmet kalitesine sahip firma olarak müşteriler için en iyi hizmet kalitesi gerçekleştirilmektedir.

 Halkalı Kombi Tamiri

Kaliteli ve profesyonel hizmetler ile ön plana çıkan Halkalı kombi servisi konusunda da müşterilerinin tarafında yerini alarak en iyi sonuç kapsamında çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Bazı durumlarda kombi tamiri yerine yeni bir kombi alınması daha avantajlı olabilmektedir. Bu durumda müşterilerin gereksiz yere maddi zarara uğramaması açısından kon hakkında detaylı bilgi aktarımı yapılarak tamir edilmemesi daha avantajlı olduğu bildirilmektedir. Diğer taraftan sadece temizlik yapılması ve daha ileri arızalar için parça değişiminin gerçekleşmesi halinde kullanılabilen kombiler için hızlı ve profesyonel hizmetler sunulmaktadır. Kombilerinizde küçük sorunların gözlenebilmesi durumunda beklemeden kombi hizmetine başvurmanız büyük sorunların önüne geçmeye yardımcı olmaktadır.

Borular var ise kontrol edilmesi ve kombilerinizin tüm noktalarının arıza tespiti ile elden geçirilmesi gözden kaçırılan arızalarında tespit edilmesini sağlamaktadır. En küçük problemlerde dahi yanınızda olan Halkalı kombi servisi ile uzun ömürlü kombilere sahip olmanız sadece iletişime geçmenize bağlı olmaktadır. Kombi tamiri yapılması kombilerinizin ömrünü kısaltacağını düşünmenize neden olmaması gerekmektedir. Arızaları giderilmiş kombiler daha uzun ömürlü olmakta ve uzun süre herhangi bir arıza vermeden kullanılmasını sağlamaktadır. Deneyimsiz kombi ustaları ile çalışılmaması ve arızaların ciddi bir testten geçirilmemesi halinde tamir edilmemektedir. İşin uzmanına bırakılarak verdiği hizmetin bilincinde personeller ile çalışılmaktadır. Emeğinden fazlasına talep edilmeden en uygun fiyatlar ile hizmet bedeli belirlenmektedir. Müşterilerin mağdur olmaması adına en iyi hizmet kalitesi ile müşteri memnuniyetine odaklı çalışma prensibine sahip olunmaktadır.

Petek Temizliği

Kombilerin en yaygın ve önem taşıyan sorunlarından biri de petek temizliği olmaktadır. Düzenli bakımının arıza olmadan da yapılması gerekliliği savunulmaktadır. Arıza belirtisi göstermeden ısıtma problemine neden olan petekler, düzenli temizliğe ihtiyaç duymaktadır. Derecenin yükseltilmesi maalesef bir çözüm olmamaktadır. Bu durumda kabarık faturalar ile maddi zarar uğramanız söz konusu olmaktadır. Bu problemlerin önüne geçilmesi ise Halkalı kombi servisi aracılığı ile düzenli olarak yaptırılması gereken petek temizliği olarak belirtilmektedir. Kombilerinizin petekleri temizlenip siyah sularının akıtılması ile düşük seviyede bile iyi derecede ısıtma potansiyeline ulaşılmaktadır. Böylece gereksiz yüksek faturalar ödemeden masrafsız bir kombiye sahip olmanız gerçekleşmektedir. Yıllık kombi bakımlarını aksatmamanız zaten bakım yapılırken petek temizliğinin de yapılmasını sağlamaktadır. Maddi ve manevi olarak düzenli kombi bakımından avantaj elde etmeniz gerçekleşmektedir. Bu durum kombilerinizin uzun ömürlü olmasına da etki etmektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTıklayın ve Arayın