İstanbul
0 212 452 27 52
info@baykankombiservisi.com

Büyükçekmece Baykan Servisi

Teknik Servis

BÜYÜKÇEKMECE BAYKAN KOMBİ SERVİSİ

Kombilerin bakımının düzenli olarak yapılması ve bakım için arızalanmasının beklenmemesi birçok yönden olumlu sonuçlara imza atmaktadır. Arıza yapan kombiler sonucu ciddi olumsuzluklar ile karşılaşılabilmektedir. Mutfakta doğal gaz kullanımının zorunluluğu ile tüm işleriniz aksamaya uğramaktadır. Isınma ihtiyacınızı karşılayamamanız ve sıcak su ihtiyacınızın gerçekleşmemesi sadece birkaç olumsuz etkileri olarak belirlenmektedir. Ayrıca ciddi sorunlara yol açmaması açısından arıza ile karşılaşılması durumunda hizmete açık olunmakta ve Büyükçekmece baykan kombi servisi ile acil müdahale gerçekleştirilmektedir. Kış mevsiminde etkilerinin daha fazla hissedilmesi sebebi ile arızalanan kombiler için bir sonraki günü beklemeye gerek kalmadan 7 gün 24 saat hizmetinizde olan acil kombi servisinden yardım talep etmeniz beklenmektedir.

Kombi Petek Temizleme

Bu yüzden petekler günlük hayatta birçok kez toz ile kaplanır. Bu tozlar ısı yalıtımının az olmasına sebebiyet verir. Bu yüzden teknolojik cihazlar ile tüm peteklerin temizleme işlemlerini güvenli bir şekilde sağlıyoruz. Petek temizleme cihazlarımız ile üstün seviyede hizmetler sunmaktayız. Profesyonel bir şekilde petek temizleme hizmetlerini firmamız aracılığı ile yaptırabilirsiniz. Petek temizliği sonrasında kombi düzgün bir şekilde çalışır ve ısı yalıtımı son derece düzgün olur. Kombilerin performansının artması ve ömrünün uzaması için petek bakımı son derece önemlidir. Petek bakımı için teknik servisimizi arayarak randevu oluşturmanızı yeterlidir.

1 YIL GARANTİ KAPSAMI

Firmamız baykan markası adı altında sunmakta olduğu özel servis ağı ile sizlere yapmakta olduğu tüm servis hizmetleri 1 yıl garanti kapsamı altında olmaktaıdr.Şimşek teknik servis olarak büyükçekmece bölgesinde baykan kombi servisi hizmeti sunmaktayız.12 yıla aşkın süredir sürdürmekte olduğumuz kombi servis ağımız sayesinde teknisyen ekipolerimiz sınıfında uzman kişlilerden oluşmaktadır.

Garanti kapsamı altına alınan tüm işlemler 1 yıl içerisinde tekrar arıza yapması durumunda ücretsiz olarak yapılamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTıklayın ve Arayın