İstanbul
0 212 452 27 52
info@baykankombiservisi.com

Baykan Kombi E02 Arıza Kodu

Teknik Servis

Kullanmakta olduğunuz Baykan marka kombileriniz soğuk kış aylarında sizleri yarı yolda bırakmakta olup çeşitli arıza kodları vericektir.Bu arıza kodlarının içinde E02 hatasını veriyor ise cihazınızın hava akışında problem olduğunu göstermektedir.Peki hava akış arızası neden kaynaklanır.

Hava akış arızasını 3 sebebi vardır.Bunlar

  • Elektronik Kart
  • Fan Motoru
  • Hava Akış Prosestat

Bu 3 parçadan birisinde bir arıza ile karşı karşıya geldiğiniz zaman kombilerinizin ekranında E02 Hatası meydana gelir.Bu gibi bir durumda kombilerinizi resetlemeniz gerekmektedir.Reset yaptıktan sonra cihaz düzelmez ise Teknik Servis arayarak hizmet almanız gerekmektedir.

Elektronik kartların arıza yapması sebebi olarak en çok voltaj probleminden dolayı kartlar hasar görmektedir.Bu arızanın çözülmesi için servis kaydı oluşturmanız gerekmektedir.Servis kaydı oluşturduğunuz zaman servis en geç 2 saat içerisinde sizlerin sorununuzu çözmüş olacaktır.

Fan motorunun arıza yapması ise bakımsızlıktan dolayı oluşan bir arızadır.Kombilerinizin bakımlarını düzenli olarak yaptırırsanız fan motorunu daha uzun yıllar verimli olarak kullana bilirsiniz.

Baykan kombi servisi ile güler yüzlü bir servis hizmeti almak için 0212 452 27 52 arayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTıklayın ve Arayın